Sep 28, 2020
269 Views

Програма зі сторіз – Plickers. Це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді…

Written by

Програма зі сторіз – Plickers. Це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді всього класу. Для цього лише вчителю потрібен телефон або планшет, щоб зчитувати QR-коди з карток учнів.

🔺Картка у кожного учня своя, її можна повертати, що дає чотири різних варіанти відповіді.Сама картка квадратна і має чотири сторони. Кожній стороні відповідає свій варіант відповіді (A, B, C, D), який вказаний на картці. (Картки являють собою прості роздруковані папірці. Ідеально — на картоні, в цьому випадку вони прослужать довше.)

🔺 Вчитель задає питання, дитина вибирає правильний варіант відповіді і піднімає картку відповідною стороною догори.

🔺Вчитель за допомогою мобільного додатку сканує відповіді дітей в режимі реального часу (для зчитування використовується технологія доповненої реальності). Учитель має тримати смартфон вертикально й сканувати підняті картки. Фіксацію відповіді видно одразу після появи прямокутників з іменами учнів. Зелені прямокутники — правильні відповіді, червоні — неправильні.

🔺Результати зберігаються в базу даних і доступні як безпосередньо в мобільному додатку, так і на сайті для миттєвого або відстроченого аналізу.

🔺Plickers можна використовувати для фронтального опитування на початку або в кінці уроку. Мета — зрозуміти, що діти засвоїли за урок, а що ні.

🔺А також для проведення тестових робіт.
Результати будуть доступні відразу, без необхідності перевірки та/або наявності смартфонів / комп’ютерів у дітей.

🔺Plickers цікава програма для швидкої перевірки знань учнів.
Для вау-ефекту класно буде використати проектор та висвітлити статистику у “Plickers reside View”, але для тих у немає можливості, Ви спокійно зможете просто перевірити правильність виконання завдання за допомогою Вашого телефону 😉

Якщо Вам сподобалось та хочете конкретні ідеї як використовувати Plickers на уроках англійської мови, залишайте Ваш улюблений смайлик у коментарях 🤗

Article Categories:
Learn Spanish

Comments to Програма зі сторіз – Plickers. Це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *