Sep 8, 2020
34 Views

Усім привіт! Сьогодні хочу з Вами поділитися класними адаптованими книжками від …

Written by

Усім привіт!
Сьогодні хочу з Вами поділитися класними адаптованими книжками від @examine.exhausting.books.
Я впевнена, що Ви вже зустрічали такі книжечки на просторах instagram та вже знаєте усі їхні переваги(якщо ще не зустрічали, можете глянути у tales) 🤫

Майже у кожній книжці є готові завдання, які активно можна використовувати на занятті, але сьогодні я хочу з Вами поділитися додатковими ідеями як ще їх можна використовувати. 😏

1.“Discover The Phrase” Studying Aloud Exercise (Pair Work)
Поділіть учнів на пари, так щоб у кожної пари була своя книжечка або копія тексту(у @examine.exhausting.books можна придбати і електронні версії). Підготуйте собі список слів та називайте їх, навмання, по-одному. Перша людина в парі, яка правильно вказала на слово в тексті, отримує бал.

2.”Mistake” – Studying Aloud Exercise (Small Teams)
Поділіть учнів по троє, завдання учнів по черзі прочитати речення. Коли учень буде читати речення, він повинен спеціально помилитися. Помилятися можна у неправильних дієсловах, займенниках, вимові тощо. Коли слухач почує помилку, він повинен сказати: “Mistake”. Якщо учні можуть виправити помилку, вони виграють бал, а якщо ні, читач отримує бал. Це також можна зробити цілою групою, коли учні встають, коли Ви робите помилку.

3.Spontaneous Studying Exercise (Entire Group)
Один учень починає читати навмання і може прочитати максимум одне речення. Як тільки він закінчує читати речення, інший учень повинен почати читати. Якщо ніхто не починає протягом секунди або більше однієї людини починає читати, вся група повинна повернутися до початку. Починаючи від іншого учня, читаючи перше речення.

4.Discover …. – Skim Studying Exercise (Alone)
Роздайте учнями тексти або підручники, а завдання учнів знайти певні слова у тексті, це можуть бути лише іменники, дієслова, прикметники або усі слова, що починаються на “А”.Щоб ускладнити можна поставити ліміт часу. Учні можуть виписувати або підкреслювати слова у тексті.

5.Discover the Synonym – Skim Studying Exercise (Particular person)
Як і у попередньому завдані, дайте учням текст та список слів українською або англійською мовою до яких вони мають дібрати синоніми.
Продовження⬇️

Article Categories:
Learn Spanish

Comments to Усім привіт! Сьогодні хочу з Вами поділитися класними адаптованими книжками від …

  • 6.Wrong Words Reading Activity (Individual)
    Вчитель надає учням копію тексту з заміненими неправильними дісловами. Слухаючи прочитаний текст, вони повинні виділити неправильне слово, яке вони почули. Пройдіться вдруге, і цього разу учні повинні написати правильні слова.

    englishlessonsideas September 8, 2020 8:21 am Reply
  • У вас є гра з попкорном,то це ваша розробка чи є на просторах інтернету?

    _starlight_23 September 8, 2020 8:21 am Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *