Sep 7, 2020
31 Views

Як зробити уроки з підлітками цікавими та продуктивними? – Бути з підлітками на …

Written by

Як зробити уроки з підлітками цікавими та продуктивними?
– Бути з підлітками на одній хвилі, отже старатися розділяти їхні інтереси на уроках:

-Motion pictures/Serials🎬
Підлітки обожнюють серіали та фільми 🔥Не обов’язково переглядати цілі серії, можна використовувати уривки з прикладами граматики, цікавих ідіом чи нових слів.
На уроці можна розібрати трейлер, описати головних героїв, їхній будинок чи вчинок😅Тут найосновніше, щоб учні побачили, що Ви теж знаєте про цей серіал🤫

-Movies🎞️
Підлітки переглядають різні відео, чому ж не використовувати їх на уроці. Як варіант, на уроці учнів можна попросити на листочку написати які види відео, вони люблять переглядати і пізніше, включати їх на уроці. Наприклад, 🔹глянути відео та вгадати тему уроку.🔹Глянути відео та відповісти на запитання. 🔹Глянути відео та виписати, які часи вони почули. 🔹Глянути відео та переказати його🔹Включити відео без звуку та описати події.

-Social networks📱
Підлітки не уявляють свого життя без соціальних мереж. Instagram, Tik Tok, Telegram чому б не використати це у наших цілях. Наприклад, завантажити відео з Tik Tok та обговорити цікаві слова та фрази. Детальніше про те, як використовувати соц. мережі на своїх уроках шукайте у моєму профілі🤗

-Memes😂
Підлітки завжди надсилають один-одному меми. А також було б круто якби вчитель у їхню спільну бесіду теж б надсилав меми, але англійською мовою. Мемів є дуже багато, на будь-який смак та на будь-яку граматику😅Також їх можна використовувати як warm-up на уроках або як dialogue.

-Video games🎮
Підлітки проводять дуже багато часу сидячи за комп’ютером та граючи ігри. І я впевнена, що справжнім геймерам сподобається прочитати статтю про їхню улюблену гру, про рекорди, які були встановлені іншими гравцями та спробувати описати суть гри чи як вони у неї грають. Також буде класно буде розібрати трейлер до гри.

Якщо Вам сподобалося, не забудьте поставити лайк ❤️
Також буду рада, якщо Ви поділитися цікавими підлітковими серіалами та іграми🤗

Article Categories:
Learn Spanish

Comments to Як зробити уроки з підлітками цікавими та продуктивними? – Бути з підлітками на …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *